Senzorická měkká knížka pro miminka Canpol Babies, Panda

899 

1 skladem

Katalogové číslo: DS63483870 Kategorie: ,

Popis

Stimuluje dětskou fantazii, kreativitu a zvídavost, podporuje přirozený vývoj dítěte aktivací zraku, hmatu a sluchu a podporuje nácvik manuálních dovedností a koordinace oko-ruka. Je to také skvělý způsob, jak ve vašem malém vzbudit lásku ke knihám. Brožurka představuje příběh jednoho dne v životě pandy, který je připevněn na stuze v podobě maskota. Hrdinku lze „oživit“ přesouváním mezi stránkami, kde ji během dne ukazujeme v různých situacích – když snídá, koupe se, potkává přátele nebo spí v postýlce. Barevné obrázky jsou skvělé pro vyprávění příběhů a povzbuzují vás k pojmenování každodenních činností, když vaše dítě začne mluvit.

Smyslová knížka má mnoho prvků, které přitahují pozornost dítěte, vytváří neomezené možnosti zábavy a podporuje rodiče ve hře s dítětem, díky milým tvářičkám v podobě masky. Kniha se zapíná na suchý zip a je pro dítě zcela bezpečná.

Senzorické knihy doporučují jak fyzioterapeuti, tak dětští psychologové pro správný rozvoj smyslů dítěte a tělesná cvičení pro kojence a starší děti.

Doporučený věk 0m+