Mömbella Silikonové kousátko Deluxe Hříbek, hořčicové

199 

2 skladem

Katalogové číslo: DS88421785 Kategorie: ,

Silikonové kousátko pro dítě.

Mushroom Chimney Red uklidňující kousátko ve tvaru houby s výstupky ve tvaru mateřských prsou.

První kousátko pro miminko, speciálně navržené ve tvaru matčina prsu a bradavky, které pomáhá miminku přestat kojit a dodává pocit bezpečí. Tvar houbového kousátka umožňuje dítěti nejen kousat a tišit bolest v dásních, ale také umožňuje dítěti kousátko přisát. Kousátko lze vychladit, aby se ještě lépe zmírnilo nepohodlí bolavých dásní.

Doplňkovou funkcí kousátka je možnost použití jako kelímek s přísavkou na příkrmy, snadno se drží v malých dětských ručkách. Klobouk stačí otočit naruby a kelímek je připraven k použití. Kousátko také rozvíjí uchopovací schopnosti miminka a jeho barva a tvar mu dopřávají spoustu zábavy a legrace. Hříbkové kousátko lze mýt v myčce na nádobí, používat v mikrovlnné troubě a také chladit v mrazáku.

Rozměry kousátka: šířka 6,4 cm, výška 7,4 cm, hloubka 6,5 ??cm.

Složení: potravinářský silikon, bez BPA, ftalátů, těžkých kovů.

Způsob údržby: mytí ve vodě s jemným roztokem, vhodné do myčky.

Mömbella® je velmi rychle rostoucí značka, kterou v roce 2013 vytvořil David Guan. Mladý otec s desetiletou praxí v mateřských školách přišel s nápadem vytvořit pro děti měkké, bezpečné hračky. Na základě svých pozorování a výzkumu kojeneckých výrobků si jako specialista v oboru pediatrie uvědomil, že dobrých kousátek je na trhu nedostatek a že silikon je nejlepší materiál pro jejich výrobu. Produkty jsou vyráběny s láskou a péčí, aby zajistily dítěti pohodlí a bezpečí při jejich používání.