Mömbella Silikonové 3D kousátko Chobotnice, modré

399 

2 skladem

Katalogové číslo: DS64079132 Kategorie: ,

Silikonové kousátko pro dítě vyrobené ve 3D.

Je to perfektní první kousátko pro miminko, protože bylo navrženo tak, aby se vaše děťátko nemohlo udusit. Okouzlující kousátko pro miminko v podobě chobotničky se stane oblíbeným kousacím kamarádem. Jeho design poskytuje dítěti mnoho způsobů, jak si hrát. Hladký povrch lze vysát nebo z něj udělat kouli. Osm chapadel, kterými je kousátko pro miminko vybaveno, má jazýčky, které slouží jako kousátko i zubní kartáček. Vhodný tvar a velikost umožňují dítěti snadné uchopení. Kousátko lze používat v myčce na nádobí, mikrovlnné troubě i mrazáku. Chobotnice zabalená v průhledném pevném obalu bude perfektním dárkem.

Rozkošná chobotnice může být oblíbeným kamarádem na zuby.

Osm chapadel vybavených výstupky poslouží jako kousátko i kartáček. Vhodný tvar a velikost umožňují dítěti snadné uchopení. Můžete jej používat v myčce na nádobí, mikrovlnné troubě i mrazničce. Chobotnice zabalená v průhledném pevném obalu bude perfektním dárkem.

Vlastnosti kousátka:

atraktivní vzhled,
kousátko pro děti je měkké a pružné,
má zklidňující účinek na dásně dítěte,
perfektní tvar a velikost umožňující snadné uchopení,
kousátko pro kojence zmírňuje bolest dásní při prořezávání zoubků,
tykadla s výstupky poslouží dítěti jako zubní kartáček,

možnost mytí v myčce nádobí a skladování v mrazáku,
bezpečné pro dítě.

Kousátko pro děti je bez BPA a ftalátů.

Rozměry kousátka:šířka 9 cm,výška 9 cm,tloušťka 8,9 cm.

Mömbella® je velmi rychle rostoucí značka, kterou v roce 2013 vytvořil David Guan. Mladý otec s desetiletou praxí v mateřských školách přišel s nápadem vytvořit pro děti měkké, bezpečné hračky. Na základě svých pozorování a výzkumu kojeneckých výrobků si jako specialista v oboru pediatrie uvědomil, že dobrých kousátek je na trhu nedostatek a že silikon je nejlepší materiál pro jejich výrobu. Produkty jsou vyráběny s láskou a péčí, aby zajistily dítěti pohodlí a bezpečí při jejich používání.